Kurz kreslenia pastelom - obrázok

Pripravujeme nové kurzy pastelu

Pripravujeme nové kurzy kreslenia pastelom na mesiace máj a jún. Témy kurzov sú „krajina“ a „portrét“, v jeden deň prebieha iba jeden kurz s jednou témou. Témy kurzu ešte nie sú priradené ku konkrétnym dátumom – záleží od počtu nahlásených.

Termíny

K dispozícii sú predbežne nižšie uvedené termíny.

Máj: 2.5. (streda), 5.5. (sobota), 9.5. (streda), 12.5. (sobota), 16.5. (streda), 19.5. (sobota)
Jún: 6.6. (streda), 9.6.(sobota), 16.6. (sobota) + pribudnú ďalšie dátumy

Organizačné informácie

Kurzy Portrét a Krajina sú jednodňové. Vyučovanie prebieha v doobednom a poobednom bloku, spolu trvá 6 hodín. Všetky výtvarné potreby sú v cene kurzu. Nižšie sú uvedené podrobenjšie informácie o každom kurze.

Kurz Portrét

Trvanie kurzu: Kurz je jednodňový a prebieha v dvoch blokoch, spolu trvá 6 hodín. I. blok doobedný 9:00 – 12:00. II. blok poobedný 13:00 – 16:00 (17:00). Sobotné kurzy sú posunuté o hodinu neskôr – začiatok je 10:00.
Miesto: ArtPoint Prievidza alebo podľa dohody
Kapacitné obmedzenie: 3-10 osôb

Cena: 60€. (Pre členov Spoločnosti pastelistov Slovenska platí zľava 10%.) V cene sú zahrnuté výtvarné potreby a malé občerstvenie.

Kurz kreslenia pastelom - obrázok

Kurz Krajina

Kurz je jednodňový a prebieha v dvoch blokoch, spolu trvá 6 hodín. I. blok doobedný 9:00 – 12:00. II. blok poobedný 13:00 – 16:00 (17:00). Kurz Krajina má dva varianty. Variant A je situovaný najmä v ateliéri – v prípade pekného počasia môžeme ísť kresliť krajinu alebo mesto v blízkosti ateliéru. Variant B je celodenný plenérový kurz – vo vzdialenejšej prírode kam sa dostaneme autom. Je potrebné myslieť na vhodnú obuv, oblečenie, ochranu pred slnkom a pod.

Variant A: kurz prebiehajúci v interiéri s poobedným kreslením v blízkosti ateliéru
Miesto: ArtPoint resp. podľa dobody
Kapacitné obmedzenie: 3-10 osôb

Variant B: kurz prebiehajúci celý deň v exteriéri – plenérový kurz
Miesto: v prírode, podľa dohody
Kapacitné obmedzenie: max. 3 osoby (+ ďalšia skupina s vlastným autom), max. dve skupiny

Cena: 50€. (Pre členov Spoločnosti pastelistov Slovenska platí zľava 10%.) V cene sú zahrnuté výtvarné potreby a celodenný pitný režim.

Kurz Krajina

Prihlasovanie

Ak máte záujem o kurz kreslenia pastelom, napíšte email na info@ivankaelde.com prípadne nám napíšte priamo na tomto odkaze – nezabudnite napísať o aký termín a kurz máte záujem. Ide o nezáväznú prihlášku – kurzy sa otvárajú pri minimálnom počte 3 prihlásených.

Ďalšie informácie a aktuálne novinky nájdete tu, tu a tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *