Projekty

Zoznam súkromných projektov, ktoré som iniciovala, organizovala alebo projekty, na ktorých som sa zúčastnila.

OZ: Spoločnosť pastelistov Slovenska

OZ Spoločnosť pastelistov Slovenska vzniklo ako združenie pre výtvarníkov, ktorí pracujú s pastelom. Toto združenie vytvára podporné prostredie pre všetkých, ktorí sa radi zaprášia, amatérov aj profesionálnych umelcov. Snažíme sa vzájomne podporovať a inšpirovať.

Viac informácií nájdete tu:  http://ivankaelde.com/spolocnost-pastelistov-slovenska/

Výtvarné večery: Drink&Draw (pi a kresli)

Výtvarné večery pre výtvarníkov, ktorí si radi pri kreslení dajú vínko a pokecajú s ďalšími umelcami. Networkingová akcia jedenkrát mesačne v galérii alebo múzeu. My sa postaréme o pitie a živý model, priestory a stoličky. Vy si donesiete potreby na kreslenie a chuť kresliť (a chuť na víno). Čo vypiješ, to si zaplatíš. A spoznáš nových ľudí. Nič viac – nič menej. Podobné sessions sa konajú všade na svete, napríklad v Berlíne.

Plánované obdobie Drink and Draw sessions: marec – jún a september – november 2019 v Galérii Art point v Prievidzi.

Artpoint Teatro: Experiment Ľudskosť

Divadelné predstavenie amatérskych divadelníkov z Prievidze a jej okolia. Predstavenie Experiment Ľudskosť vzniklo ako autorská tvorba hercov pod vedením režisérky Zuzany Kráľovej. Experiment zožal úspech, ale aj ostrú kritiku, dotýkal sa citlivých tém a odpovedal na otázku: čo je to ľudkosť, kde začína a kde končí?

V Tisovci na celoslovenskom kole sa Artpoint Teatro za toto predstavenie umiestnilo v striebornom pásme.