Plagát festivalu STREeT-PD

Stre(e)t PD – Stretnime sa na námestí!

Stretnime sa na námestí!

V Prievidzi sa už o dva týždne uskutoční festival Stre(e)t PD. Námestie nám opäť ožije, zaplnia ho hudobné, tančné a literárne vystúpenia, či ďalšie sprievodné akcie. Budete si môcť vychutnať gypsy jazz, stand-up komikov, film Medzi vrstvami a koncerty v piatok aj v sobotu, pre deti budú pripravené tvorivé dielne, divadlo, či interaktívna omaľovánka… Prečo o tomto všetkom píšem? Pretože Stre(e)t PD je nie len o uliciach, ktorými denne prechdádzame, ide najmä o priestor, kde sa ľudia stretávajú – a v sobotu 30.6.2018 na námestí budete môcť stretnúť aj mňa! Výtvarníci, ktorých budeš môcť stretnúť naživo na Stre(e)t PD su: Ivanka Eldé, Peter Hitzinger a ďalší.

Bola som pozvaná ako hosťujúci výtvarník spolu s niekoľkými ďalšími umelcami a veľmi sa z toho teším. Príďte si pozrieť, ako vznikajú naše diela naživo, alebo sa len zastavte na kus reči. Budeme maľovať a kresliť na Námestí Slobody v Prievidzi, a to v sobotu od 10:00 až kým nezapadne slnko. Samozrejme, festival vtedy nekončí, pokračujeme na retro párty.

Všetkých Vás srdečne pozývam, stretneme sa v sobotu 30.6.!

Festival Stre(e)t PD

Čo: Stre(e) PD – multižánrový festival na námestí
Kde: Námestie Slobody v Prievidzi
Kedy: 30.6.2018 (sobota), budem tam od 10:00 maľovať až kým nezapadne slnko 🙂
Kto: umelci z okolia Hornej Nitry, Ivanka Eldé a Ty!

Ivanka Eldé

Pôvodom zo Žiliny, momentálne žije a tvorí v Prievidzi. študuje na Akadémii umení v Banskej Bystrici. Venuje sa najme kresbe suchým pastelom a portrétom (pozrite si jej galériu). V tomto roku mala výstavu v galérii Art point, získala nomináciu na ocenenie Emotional Artist 2018 od Grifio Art Gallery v Ríme a založila organizáciu pre všetkých nadšencov, ktorí kreslia suchým pastelom – Spoločnosť pastelistov Slovenska. Počas letných mesiacov ju budete môcť stretnúť napríklad na Maliarskom sympóziu v Bojniciach, alebo na Stre(e)t PD v Prievidzi. Ivanka organizuje aj súťaž s výstavou pre pastelistov s uzávierkou v decembri, viac informácií nájdete na tomto alebo tomto odkaze.

Plagát festivalu Stre(e)t PD
Stretnime sa na námestí

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *